Wszystko o Energetyce

Wpis

piątek, 12 września 2014

Opinie o Energetycznym Centrum

Spółka Energetyczne Centrum specjalizuje się w sprzedaży energii elektrycznej oraz paliwa gazowego. Odbiorcom daje możliwość zakupu dodatkowo w atrakcyjnej opłacie pakiet opieki medycznej w renomowanych gabinetach medycznych.

Firma działa na terenie całej Polski od 2011 roku. Swoje usługi świadczy z wysoką jakością oraz z solidnością, zaświadcza o tym certyfikat "Rzetelna firma". Ceny prądu elektrycznego i paliwa gazowego są bardzo niskie. 

Energetyczne Centrum opinie ma bardzo dobre. Korzystając z oferty w Energetycznym Centrum możesz zaoszczędzić nawet 750 zł w czasie trwania umowy! Posiada również bardzo dobrą propozycję dla firm.

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą.

 

Opinie Klientów:

"Cieszę się, że zdecydowałam się na podpisane umowy z Energetycznym Centrum. Oprócz niskich rachunków za prąd i gaz, mam także gratisowy pakiet medyczny w gabinetach Lux Med"

"Korzystam z oferty Energetycznego Centrum już od pół roku. Nie mam złych doświadczeń z tą firmą, rachunki za prąd i gaz są niższe."


"Energetyczne Centrum jest bardzo rzetelną firmą. Rachunki przychodzą zawsze na czas, nie ma żadnych awarii z prądem i gazem."


"Jestem bardzo zadowolona z usług Energetycznego Centrum. Zmiana dostawcy przebiegła bez problemów, rachunki są niższe."


"Energetyczne Centrum jest godną zaufania firmą. Według mnie mają najtańszy prąd na rynku. Zachęcam podpisanie z nimi umowy."


"Energetyczne Centrum ma bardzo atrakcyjna ofertę cenową. Warto się z nią zapoznać, bo nawet niewielka miesięczna różnica daje w skali roku naprawdę dużą oszczędność."


"Jestem zadowolony z oferty Energetycznego Centrum, ponieważ udało mi się obniżyć rachunki za prąd i gaz. Cieszę się, że zmieniłem dostawcę."


"Ja niedawno zmieniłem sprzedawcę energii elektrycznej i cieszę się z tego wyboru. Rachunki są o wiele niższe, niż wcześniej."


"Podpisanie umowy z Energetycznym Centrum to najlepszy wybór! Rachunki za prąd i gaz mam o wiele niższe. Zachęcam każdego do zapoznania się z ich ofertą"

 

"Ja korzystam z oferty Energetycznego Centrum od roku. W umowie najbardziej podoba mi się to, że oferuje ona stałe atrakcyjne stawki za energię elektryczną na okres trzech lat"

 

"Ja podpisałem niedawno umowę z Energetycznym Centrum i na razie jestem jestem zadowolony. Podoba mi się to, ze w skali roku można zaoszczędzić nawet 750 zł."

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
selena86
Czas publikacji:
piątek, 12 września 2014 13:05